Головна » 2017 » Березень » 7 » Свято для мам
Свято для мам

6 березня відбувся святковий ранок для мам учнів 1-4 класів, присвячений      8 Березня. Святково прибрана зала, кольорові кульки, квіти. У залі учні початкових класів, мами, бабусі. Дівчатка у бальних сукнях, хлопчики у костюмах. Лунали привітання для мам, святкові пісні від учнів для мам.

Після привітань для мам відбувся конкурс «міс Весняночка». 5 дівчаток початкових класів змагалися в конкурсах: «Знайомство», «Стиліст», «Поетеса», «Попелюшка», «Караоке», «Народна мудрість», «Помічниця, «Господарочка». Дівчата демонстрували сукні, зачіски, читли вірші, співали, змагалися в кулінарних змаганнях.

Журі у складі Григор’євої І.Л., Прядки Г.В., Васільєвої О.О. гідно оцінили конкурсанток. По закінченню свята журі вручило такі перемоги: міс Усмішка- Гордієнко Іра 3 клас., міс Грація- Гончаренко Аня 3 клас, міс Елегантність- Бережна Віка 4 клас, міс Ніжність – Пануровська Кароліна 3 клас, міс Чарівність - Загребельна Аня 2 клас. Від постійного спонсора Литвиненка І.П. переможці отримали солодкі призи.

Лантух Тетяна Василівна, вчитель початкових класів

Овчаренко Валентина Володимирівна, вчитель інформатики