Головна » 2018 » Грудень » 21 » Святий Миколай іде – подаруночки із собою несе
Святий Миколай іде – подаруночки із собою несе

Святково прикрашена зала, ялинка виблискує яскравими вогниками, учні в карнавальних костюмах, запрошені гості. Всі в очікуванні свята. Бо щороку в день своїх іменин ходить по землі Святий Миколай і розносить чемним і слухняним дітям дарунки. Чортеня у виконанні Захара Вовка заважало учням готуватися до свята. І загадки він загадував, і уривки з казок зачитував, і пучок різочок приготував – але не зміг зіпсувати свято. На поміч Святому Миколаю прийшли Янголята (Альбіна Вовк та Вероніка Мартиненко), які разом з дітками співали пісні, складали листівки, згадували добрі справи, щоб отримати чарівні подаруночки. Школярі разом з Ганною Загребельною звернулися до Святого Миколая і попросили в нього обігріти серця дорослих, подарувати жменьку втіхи, щоб не плач, а краплі сміху бриніли на віях, щоб на українській землі запанував мир. Пригадали діти прислів’я та приказки про чудесне свято у виконанні Андрія Драновського, Саші Боброва та Стаса Пануровського. Цікаву легенду про Миколая Чудотворця, про те, що він не сидить на небі, а тут, на землі, допомагає людям розповіла ведуча свята Людмила Володимирівна Драновська. Напутніми стали слова Святого Миколая до учнів: йти в майбутнє без тривог, бути дружніми, здоровими, вірити в прекрасне, любити рідний край.

З привітальним словом до присутніх звернулася директор школи Ірина Леонідівна Григорєва та висловила слова подяки за надані солодкі подарунки відділу освіти Тростянецької РДА, ТОВ «Кернер-капітал».

Міщенко І.А., вчитель початкових класів

Переглядів: 253 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0