Головна » 2018 » Квітень » 21 » Спортивне життя триває
Спортивне життя триває

Під час канікул в Білківському НВК проходили традиційні змагання з настільного тенісу. В змаганнях приймали участь команди Білківського НВК, Полянського НВК, Станівської ЗОШ та Буймерської школи. Нашу школу представляли – Мандрико О.В. (вчитель ф/к), Овчаренко Ольга (9 клас), Іщенко Юлія (9 клас), Рева Артем (7 клас) та Решетков Сергій (6 клас). Результатом цих змагань стало зайняте ІІІ місце в загальнокомандному заліку. В індивідуальному заліку в своїх вікових підгрупах зайняли Мандрико О.В. - 3 місце та Овчаренко Ольга - 3 місце. Вчитель ф/к та учні висловлюють подяку Білківській сільській раді та її голові Овчаренку С.М. за організацію та проведення цих змагань, і подарунки, які отримав кожен учасник змагань, а також за надання спонсорської допомоги для поїздки команди Станівської школи на ці змагання.

Переглядів: 262 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0