Головна » 2017 » Травень » 31 » Смачної каші!
Смачної каші!

Вже не один рік поспіль доброю традицією нашої школи є варіння каші в кінці  навчального року. Цей рік не став винятком. Уся школа зібралася на свіжому повітрі, щоб наварити смачний, поживний, з ароматом диму та лісу український традиційний куліш.

Учні 9 класу вдало розвели вогнище, а головні кашовари Овчаренко Валентина Володимирівна та Прядка Галина Валеріївна скерували процес варіння відповідно до усіх традицій. Різати, мити, чистити, сипати, лити, солити, мішати допомагала уся школа.  Страва вийшла напрочуд смачна та поживна. Лящання за вухами було чути на все село.

А від аромату смажених сардельок та ковбасок паморочилося в голові. Нанизані на довгі палиці, облизані вогняними язичками, рум’яні смаколики байдужими не залишили нікого.

А як же без ігор на свіжому повітрі! Стрибучий м’яч ганяв усіх по галявині, підбадьорював та врешті решт виснажив.

Ось такі ситі, згуртовані, веселі та щасливі розійшлися по домівках з надією на нову зустріч біля вогнища та казанка з кашею.

Дробітько Ольга Василівна, класний керівник 8 класу

Овчаренко Валентина Володимирівна, вчитель інформатики