Головна » 2017 » Травень » 31 » Середня школо, здрастуй! А початкова - прощавай!
Середня школо, здрастуй! А початкова - прощавай!

Чотири роки навчання в початковій ланці для шести учнів нашої школи промайнули швидко. Хлопці 4 класу зібралися на засідання Клубу джентльменів, з веселим настроєм згадували навчання в рідній школі, будували плани на майбутнє. Всі разом дійшли до висновку, що навчання в школі про було цікавим і вирішили зняти про це кіно «Як підійшли ми до 5 класу». Четверокласникам вдалося «зняти», помічником режисера була Бережна Вікторія, яка оголошувала кадри та номери дублів. Кадр перший – «Маленькі, гарненькі, прощавайте», учні згадували перші кроки у навчання, кадр другий – «Побажання-пробачення», з вітальним словом виступила перша вчителька. Кадр третій - «Присвячуємо нашим учителям» гумористичний виступ четверокласників супроводжувався веселою мелодією, кадр четвертий «Найрідніші – дякуємо» був присвячений рідним мамам, татам, бабусям та дідусям, що разом з дітьми закінчили початкову школу. Коли оголосили п’ятий кадр «Зустріч», пролунали вітальні слова на адресу майбутнього класного керівника 5 класу Прядки Г.В. З вітальним словом виступила на святі директор школи Григор’єва І.Л. Вона вручила дипломи про закінчення початкової школи Бережній Вікторії, Горбунову Миколі, Лишенку Олександру, Мазурку Андрію, Міщенку Артему та Тімченку Артему і побажала дітям бути чемними, розумними та успішними. Випускники співали пісні та демонстрували всім присутнім на вечорі гостям перегляд фотоколажів із життя класу.

Спасибі скажемо усім,

Хто научив любить цей дім,

Ту вулицю, де ми живем,

Все, що Вкраїною зовем.

Спасибі всім, хто дбав про нас

У цей скрутний, нелегкий час.

Міщенко Інеса Анатоліївна, класний керівник 4 класу

Переглядів: 272 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0