Головна » 2017 » Грудень » 26 » Поетична зима
Поетична зима

Зима — чудова пора року, особливо, коли рипить під ногами сніг, легенький морозець щипає за щічки, а вдома тепло та затишно, ялинка милує око і пахнуть мандаринки.

У перший день канікул за чашкою теплого чаю зустрілися учні 5-6 класу в імпровізованій літературній кав’ярні. “Поетична зима” - чудова тема зустрічі. Вона виявилася досить цікавою та багатогранною. Учні дізналися про тривалість зими в північній та південній півкулях, згадали народні зимові прикмети, подивувалися цікавим фактам про зиму, зокрема про лід, сніг та сніжинки.

Найголовнішою окрасою зустрічі стали поетичні замальовки. Учні заздалегідь підібрали вірші українських та російських поетів на зимову тематику. Прозвучали поезії Леоніда Глібова, Платона Воронька, Вадима Скомаровського, Ліни Костенко, Василя Симоненка, Івана Франка, Олександра Олеся, Дмитра Павличка, Федора Тютчева, Сергія Єсеніна, Олександра Пушкіна.

Своє відображення зима знайшла і в інших видах мистецтва, як-от: образотворче, музичне, мистецтво витинанки. Діти оглянули репродукцію картини Миколи Глущенка “Зимовий ліс”, принесли свої власні малюнки. Під час музичної паузи насолодилися музикою Антоніо Вівальді “Пори року. Зима”.

Насамкінець, діти влаштували арт-терапію. Усе почуте та побачене вони зобразили на вікнах класу, чим приємно порадували самих себе.

Літературна кав’ярня зачинилася, а її відвідувачі поспішили додому по санчата, щоб продовжити спілкування з чародійкою зимою особисто.

Дробітько Ольга Василівна, вчитель української мови та літератури

Переглядів: 348 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0