Головна » 2018 » Квітень » 3 » Подорож у країну Мультляндію
Подорож у країну Мультляндію

З метою розширення кругозору учнів, ознайомлення з творами зарубіжних письменників та формування любові до читання художніх творів учні 1-6 класів здійснили подорож у країну Мультляндію. Спочатку до уваги подорожуючих була представлена мультимедійна презентація про шведську дитячу письменницю Астрід Ліндгрен, відому своїми творами «Карлсон, який живе на даху», «Пеппі Довгапанчоха», «Міо, мій Міо», «Расмус-волоцюга»,«Роня – донька розбійника » та іншими. Далі школярі з великим задоволенням переглянули мультфільм про пригоди найбільшого веселуна, «самого обаятельного и привлекательного» героя творів А.Ліндгрен – Карлсона. Подорож закінчилася конкурсом малюнка. Потрібно було намалювати портрет кмітливого бешкетника, і, звичайно, перші учасники конкурсу малюнка отримали солодкі призи.

Міщенко Інеса Анатоліївна, вчитель початкових класів

Переглядів: 349 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0