Головна » 2014 » Листопад » 10 » Подорож сторінками рідного краю
Подорож сторінками рідного краю

Історія рідного краю нерозривно пов'язана з його людьми. У свою чергу доля  людини багато в чому залежить від землі, на якій вона народилася, зростала, мужніла, набувала досвіду, сягала висот інтелекту й духу. Кожна земля породжує талант, кожний край може пишатися видатними людьми, що проявили своє обдарування у найрізноманітніших сферах людського життя. Тростянеччина також багата талантами. Ми їх добре знаємо. Про свого  односельчанина - Івана Івановича Штанова, скульптора і поета,  розповіли учні нашої школи своїм друзям  із Білківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Вчитель історії Лантух Т.В. провела цікаву екскурсію шкільним музеєм. Білківські школярі розповіли про дворазового олімпійського чемпіона Володимира Петровича Куца. Разом переглянули відеоролик про відкриття меморіальної дошки В.П.Куцу в селі Олексино (автор Яременко В.О.)

Лантух Тетяна Василівна, заступник директора з НВР

Переглядів: 449 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0