Головна » 2014 » Вересень » 13 » Перший раз у перший клас
Перший раз у перший клас

На першому своєму уроці учні 1 класу вперше сіли за парти, як учні школи. Діти  та батьки здійснили уявну подорож Країною Знань, королівства Казкової школи. Подорожували на потязі, зупинялися на чарівних зупинках. На 1 зупинці «Лісова школа» учнів зустріла Мудра Сова, яка перевірила, чи знають діти правила для учнів. Незнайко зустрів на 2 зупинці «Країна загадок». Учні вправно відгадали всі загадки про школу та шкільне приладдя. На 3 зупинці «Рідний край» їх зустріла  Дівчинка-Українка, яка познайомила учнів з картою України,  ілюстративним матеріалом із серії « Мальовнича Україна», державними символами. На 4 зупинці «Книголюб» учні ознайомилися з підручниками 1 класу, правилами поводження з книгами.

Драновська Людмила Володимирівна, вчитель початкових класів

Переглядів: 451 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 5.0/1