Головна » 2015 » Червень » 8 » Останній дзвоник 2015
Останній дзвоник 2015

Останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято. Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Свято відкрила директор навчального закладу Ірина Леонідівна Григор’єва, яка підбила підсумки навчального року й відзначила школярів, які закінчили навчальний рік на високому рівні навчальних досягнень, були активними учасниками та переможцями районних, обласних, Всеукраїнських конкурсів. Передала слова привітання від Провозіна В.П., директора ПП «Буймерське», який надав спонсорську допомогу на оздоровлення учнів в пришкільному таборі; Єфимчука П.М., директора ТОВ «Буймерське господарство», Гордієнка Р.В., приватного підприємця, випускника Станівської школи, який надав спонсорську допомогу для реконструкції шкільних парт учням першого класу та подарував настільні ігри й спортивний інвертар.    На  свято завітали: сільський голова Дудник Ю.О., секретар сільської ради Манойленко Т.М., методист з кадрових питань та управлінської діяльності КЗ ТРР «Районний методичний центр» Мандрико С.М., методист КЗ ТРР «Палац дітей та юнацтва» Мірошниченко О.А. Запрошені вітали всіх присутніх теплими словами та найкращими побажаннями.   Грамотами відділу освіти були нагороджені учні переможці районних та обласних конкурсів, а також учителі, переможці районної виставки-презентації «Портфоліо досягнень сучасного педагога» Лантух Т.В., Міщенко І.А., Прядка Г.В. А на закінчення свята пролунав останній дзвоник у виконанні Овчаренка Сергія  та Гончаренко  Ганни. Тож, нехай шкільне свято Останнього дзвоника принесе усім добро, мир та здійснення найзаповітніших бажань!

Переглядів: 365 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0