Головна » 2017 » Вересень » 29 » Осінні побажання п’ятикласників
Осінні побажання п’ятикласників

Швидко промайнув перший місяць навчального року для наших п’ятикласників. Окрилені першими успіхами навчання у старшій школі, вони радо щодня ідуть до школи.

Напередодні Дня вчителя діти вирішили власноруч приготувати сюрприз-привітання для усього колективу нашої школи. Для цього старанно і наполегливо виготовляли та розфарбовували осінні листочки для дерева побажань. Зі зворотного боку кольорових листочків приготували щирі вітальні слова. Разом із вчителем малювання Мироненко Галиною Михайлівною попрацювали над літерами для вітального гасла. А Бережна Вікторія намалювала прекрасні квіти.

Усі вчителі та працівники школи обрали та зірвали з дерева побажань свій власний листочок-вітання. Приємні враження та добрі емоції додали бадьорості та оптимізму винуватцям свята.

Дробітько Ольга Василівна, класний керівник 5 класу

Переглядів: 448 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0