Головна » 2017 » Вересень » 10 » Моя країна – Україна

Ти з дитинства наймиліша,
Ти і взимку найтепліша -
Наша отча сторона

З метою виховання в учнів почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю, поваги до символів України був проведений урок у 1 класі. До першокласників завітали герої проекту «Це наше – і це твоє», Трикутя, Квадрик і Кружко. Діти разом з батьками переглянули мультимедійну презентацію «Моя країна - Україна», з якої дізналися, що ми живемо в Україні. Це наша держава, це наша Батьківщина. Батьківщина - це земля не лише наших батьків, а й дідів й прадідів. Батьківщина - це край, де здавна звучить наша рідна мова і материнська пісня. Наша Батьківщина зветься Україна. Першокласники вивчили прислів’я "Людина без Вітчизни,як соловей без пісні", переглянули мультфільми про літак, рамкові вулики, величну річку Дніпро, повторили, які державні символи має Україна. Клас був прикрашений зображенням калини, державних символів України, дитячими малюнками.

Міщенко Інеса Анатоліївна, класний керівник 1 класу

Переглядів: 286 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0