Головна » 2017 » Травень » 14 » Охорона праці очима дітей
Охорона праці очима дітей

VІ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» проводиться з нагоди відзначення Дня охорони праці в Україні у 2017 році. Його організовує і проводить ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці. З метою популяризації питань охорони праці, привернення уваги суспільства до існуючих проблем у сфері охорони праці та виховання високої культури безпеки праці серед молоді та з нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці та відповідно до наказу відділу освіти Тростянецької райдержадміністрації було організоване проведення конкурсу дитячого малюнку на тему "Охорона праці очима дітей". Кращі роботи учнів Овчаренко Ольги «Запобіжні заходи – це безпека життя» (8 кл), Зайцевої Аліси «Дбай про безпеку праці на роботі, бо вдома тебе чекають» (5 кл.), Міщенко Сергія «Дотримуйся вимог охорони праці» (9 кл.) «Безпека праці – усмішка вашої дитини» Бережної Вікторії (4 кл.), «Життя одне! Не ризикуй» Гордієнко Ірини (3 кл.), «Бережіть очі!» Драновського Андрія були направлені на районний конкурс. Конкурс дав можливість згадати про вимоги безпеки, про цінність свого життя та майбутнє дітей, і це вкрай важливо, оскільки культуру безпеки праці майбутнього працівника потрібно виховувати змалку. Дана акція покликана також, через дітей закликати батьків до безпечної праці. В районному конкурсі перемогу здобув Міщенко Сергій учень 9 класу.

Директор школи Григор'єва Ірина Леонідівна

Переглядів: 281 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0