Головна » 2016 » Лютий » 20 » Охорона праці - очима дітей
Охорона праці - очима дітей

В рамках Всеукраїнської акції «Охорона праці - очима дітей» метою якої  є: привернення уваги суспільства до існуючих проблем у сфері охорони праці; формування активно-cвідомої позиції молоді щодо значення і місця здорових та безпечних умов праці у різних аспектах духовного, соціально-економічного, політичного та культурного життя суспільства; виховання високої культури безпеки праці на виробництвах України у молоді, як майбутніх роботодавців та працівників; виявлення, відбір та підтримка талановитої молоді; підвищенню інтересу у дітей та молоді шкільного віку до поглибленого вивчення проблем у сфері охорони праці  та на виконання наказу по школі проведено перший  шкільний етап конкурсу. В ньому брали участь учні 5-8 класів. Журі визначило кращими малюнки Бобрової А (6кл.) та  Смілянської С (8кл), які будуть представляти школу на районному етапі конкурсу.

Мандрико Олександр Вікторович, учитель образотворчого мистецтва

Переглядів: 317 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0
1 Лариса
0