Головна » 2017 » Січень » 7 » Новорічне шоу
Новорічне шоу

Найочікуваніше свято всіх дітей - Новий рік. У нашій школі, як завжди, воно пройшло весело, жваво та енергійно. Учні 5-9 класів влаштували костюмований вечір. Кого тут тільки не було! Чортеня та Відьма, Кощій і Баба Яга, Водяник і його секретар Жаба, Ліший з мавками... Усі сучасні, стильні, трішки гламурні. Ведучі свята Боброва Анжеліка та Іванов Гордій звернулися до присутніх з найкращими побажаннями. Класні керівники Овчаренко В.В., Дробітько О.В., Чередніченко Я.В. підготували для учнів розважальну програму. Цікаві сценки, дотепні діалоги, новорічні пісні, імпровізовані танці, веселі ігри та конкурси... Час пролетів швидко та непомітно. На завершення для дітей проведена святкова дискотека.

Дробітько Ольга Василівна, класний керівник 9 класу

Переглядів: 362 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0