Головна » 2017 » Вересень » 20 » Ми разом з ПДтаЮ
Ми разом з ПДтаЮ

13 вересня учні нашої школи завітали на свято Початку нового навчального року у комунальному позашкільному навчальному закладі Тростянецької районної ради «Палац дітей та юнацтва». Святкове дійство пройшло у формі квесту стежинами мальовничого парку імені П.І.Чайковського. Педагоги разом зі своїми вихованцями проводили майстер-класи з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, української вишивки, креативного рукоділля… Активну участь діти взяли в сеансах одночасної гри з шашок. Захоплено спостерігали учасники свята за показовими виступами юних дзюдоїстів, акробатів. Юні хореографи запросили усіх бажаючих взяти участь у танцювальному флеш-мобі. Захоплювало подих у присутніх від майстер-класу зі спортивного туризму, сміливці отримали дозу адреналіну, коли вперше пливли на байдарці. Найбільше дівчатам сподобалися сучасні танці та акробатика, хлопцям – дзюдо, волейбол та паперопластика. Діти мали можливість записатись до гуртка, який сподобався найбільше, а також поспілкуватися й познайомитись із педагогами та особливостями роботи закладу.

Переглядів: 297 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0