Головна » 2017 » Березень » 7 » Майстри орфографії
Майстри орфографії

З метою піднесення престижу української мови у молодого покоління, заохочення учнів до вивчення рідної мови, підвищення рівня загальної мовної культури комунальний заклад Тростянецької районної ради «Районний методичний центр» організував та провів 24 лютого районний конкурс «Майстер української орфографії – 2017». Учасники змагалися у написанні диктанту. Участь у районному етапі взяли учні, що за результатами шкільного відбіркового етапу конкурсу стали переможцями (написали диктант на високому рівні): Зайцева Аліса (5кл.), Целуйко Оксана (5 кл.), Боброва Анжеліка (7кл.), Іщенко Юлія (8кл.). Переможцем на районному рівні стала Целуйко Оксана (вчитель Прядка Г.В.), яка написала роботу на високому рівні. Вітаємо Переможця!

Дорбітько Ольга Василівна, вчитель української мови та літератури

Переглядів: 346 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0