Головна » 2017 » Грудень » 17 » І знову переможець!
І знову переможець!

10 грудня 2017 року на базі Тростянецької СШ І-ІІІ ст. №5 відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. Нашу школу представили учні 6 класу, переможці шкільного етапу, Целуйко Оксана та Овчаренко Віталій. Вони старанно готувалися до участі в післяурочний час. В районному етапі олімпіади брало участь 50 учнів 6-11 класів. Завдання олімпіади вимагали вміння розв’язувати задачі підвищеної складності, нестандартного та логічного мислення, нетрадиційних методів та прийомів розв’язування математичних задач. Серед 12 учасників 6 класу, було визначено 3 призових місця. Овчаренко Віталік виборов 3 місце. Вітаємо його, і побажаємо успіхів у навчанні та перемог!

Віталій, як і всі переможці, отримав солодкий подарунок від спонсора, Литвиненко Івана Павловича, який в минулому (за покликанням) – вчитель.

Вчитель математики Валентина Володимирівна Овчаренко.

Переглядів: 293 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0