Головна » 2016 » Березень » 27 » Герої сучасності - серед нас
Герої сучасності - серед нас

Герої не вмирають, а живуть!

Їх імена лишаються із нами.

Нехай Господь благословить наш путь

До миру й спокою в відновленій державі.

Оксана Коломійчук

17 березня в актовій залі Палацу дітей та юнацтва пройшла районна краєзнавча конференція учнівської молоді «Герої сучасності – серед нас». Конференція проводилася відповідно до Положення про Всеукраїнську краєзнавчу експедицію учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна», з метою виховання в дітей та учнівської молоді любові до Батьківщини, готовності до захисту її честі, гідності, суверенітету, шанобливого ставлення до героїчного минулого і сьогодення. Її учасниками стали учні з навчальних закладів Тростянецького району.

Під час урочистого відкриття конференції учнів привітав учасник АТО, начальник відділу офіцерів запасу і кадрів Тростянецького районного військового комісаріату Роман Тутов. Учасники конференції переглянули документальний фільм «Сталкери зони АТО», який зняв разом зі своїми колегами наш земляк, волонтер, керівник відділу ефірного забезпечення сумського телевізійного каналу  ATV, Володимир Спасьонов, нещодавно нагороджений медаллю «За відродження України».

З доповіддю, що супроводжувалася мультимедійною презентацією про земляків-героїв, учасників АТО (Васильєва Володимира, Хоменка Анатолія,  Єфіменка Олексія, Бережного Сергія, Шевченка Романа, Дудника Костянтина, Дудника В’ячеслава, Гончаренко Сергія, Дубовика Валерій, Цілуйко Володимира) виступив учень нашої школи Ярослав Куделя  (керівник  Є.В.Маловічко)

Усі учасники конференції були нагороджені грамотами відділу освіти Тростянецької районної державної адміністрації, які вручили Р.А.Тутов та директор Палацу дітей та юнацтва А.С.Деревянченко.

Маловічко Євген Васильович, вчитель історії та правознавства

Переглядів: 450 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0