Головна » 2018 » Грудень » 30 » Флешмоб "Святий Миколай"
Флешмоб "Святий Миколай"

Хто такий святий Миколай?

Той, хто "на всякий час помагай" – так співають у пісні. І, як виявляється, це не просто рима у куплеті, у цих словах – сам Миколай, який за своє життя став символом милосердя та жертовної любові. На відміну від більшості святих, яких впізнаємо за повір'ями чи легендами, цей був історичною постаттю.

Під покров Миколая потрапляють не лише дітлахи, які у ніч на 19 грудня терпляче чекають від святого дарунків. Угодник Бога ділиться своєю опікою також зі студентами, мандрівниками, водіями, торговцями та моряками. До слова, останні часто беруть образ чудотворця з собою на риболовлю. У народі ще кажуть, що святий Миколай береже людей і від стихійного лиха, особливо на воді. Знову згадуємо рядки найпопулярнішої пісні про нього: "…хто спішить у твої двори, того ти на землі й морі все хорониш від напасти".

Тож учні нашої школи також звернулися зі словами молитви до Миколая і попросили: «Святий Миколаю забери з собою зло, щоб війни в нас не було!»

Переглядів: 267 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0