Головна » 2015 » Жовтень » 30 » Екскурсія
Екскурсія

З метою активного відпочинку учнів на осінніх канікулах вчителями організовано екскурсію до м. Харків. Діти мали змогу безкоштовно відвідати зоопарк Фельдмана, де діти побачили безліч екзотичних тварин та птахів  – пуми, білі леви, тигри, олені, лосі, гепарди , фламінго, папуги. В осінній період на території зоопарку організовано виставку орхідей, з яких виготовлено різноманітні композиції. Діти були в захваті від побаченого. Заморені та задоволені потрапили в Макдональдс, де підкріпилися та  поласували смаколиками.

Особливе враження справив похід в гідропарк «Джунглі». 4 години перебування в даному закладі пролетіли, як одна хвилина. Діти побачили багато водних  гірок та атракціонів. У 6 годин вечора стомлені, але веселі від’їхали з міста.

Прядка Галина Валеріївна, класний керівник 9 класу

Переглядів: 342 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0