Головна » 2015 » Жовтень » 25

16 жовтня в школі пройшла осіння акція «Трудовий десант». Учні разом з класними керівниками прибрали шкільне подвір’я та  територію скверу біля обеліска воїнам, які загинули при обороні і визволенні с. Станова  Учні працювали завзято і дружно, адже так приємно, коли довкілля сяє чистотою і охайністю. Тож давайте не смітити і підтримувати належний порядок!

Переглядів: 325 | Додав: Specialforunet | Дата: 25.10.2015 | Коментарі (0)

До Всесвітнього дня бібліотек учні школи разом з бібліотекарем та вчителями відвідали сільську бібліотеку, де було проведено свято «Перший раз в бібліотеці» для учнів 1 класу. На свято завітали казкові персонажі : лікар «Айболить», Королева книг , Мудра Сова, Букварик.  Діти дізналися багато цікавого про виникнення бібліотек, про правила збереження книг та догляду за ними , щоб вони не «хворіли». Мудра Сова та Букварик  провели між командами конкурс знавців казок , гру «Продовж прислів’я про книгу».  На згадку про захід Королева книг  передала маленьким учням ключ від бібліотеки та подарувала  книги. Задоволені та веселі першокласники повернулися додому.

... Читати далі »

Переглядів: 335 | Додав: Specialforunet | Дата: 25.10.2015 | Коментарі (0)