Головна » 2018 » Грудень » 6 » "Добротою зігріваючи серця"
"Добротою зігріваючи серця"

У Станівській ЗОШ 3 грудня учні школи провели виховний захід до Дня милосердя «Добротою зігріваючи серця!»

Ведучі Овчаренко Віталій та Оксана Целуйко розповіли про історію Дня милосердя, про всесвітньовідомих особистостей з обмеженими можливостями, надали слово учням 5-9 класів, які продекламували поезії про добро і теплоту сердець, заспівали пісні «Даруй добро», «Музика Землі», «З Україною в серці». Допомагали їм у цьому вчителі Драновська Л.В., Овчаренко В.В., Круподер А.М.

Целуйко Оксана та Остапенко Максим отримали для своїх сестричок Настусі та Ангелінки іграшки-конструктори для розвитку дрібної моторики та книжечки-казочки.

На продовження заходу до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом учитель біології Ярова О.О. показала відеофільми «СНІДу – ні!», та «Ми – такі, як усі!».

Круподер А. М.  соціальний педагог

Переглядів: 191 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0