Головна » 2016 » Травень » 24 » Нехай буде мир!
Нехай буде мир!

Діти України за мир! Той, хто сказав, що діти ще малі й знаходяться осторонь подій, які відбуваються в Україні, глибоко помиляється! Навіть юні українці й україночки в наш час встигли подорослішати та навчитися аналізувати останні події, які тривожать і викликають надзвичайну стурбованість. Час навчив кожного!

Діти вірять у щасливе, гідне майбутнє власної держави, адже ми, українці, сильні духом і не дозволимо нікому знущатися над своєю Батьківщиною!!!

Спрямована ця акція була на мирне урегулювання конфлікту на Сході нашої країни.

Щастя потрібне кожній дитині, дай же нам, Боже, мир в Україні!

Голуб з оливковою віточкою став символом миру з легкої руки Пабло Пікассо, хоча в давній біблійській легенді про Ноя та всесвітній потоп радісну вістку про сушу приносить також голуб. Символ спасіння та надії – голуб фігурує у багатьох нарисах та картинах Пабло Пікассо.

Всесвітній Конгрес прихильників миру, який відбувся у Празі та Парижі в 1949 році використав картину Пікассо «Голуб миру» як символ заходів.

Григор'єва Ірина Леонідівна, директор школи

Овчаренко Валентина Володимирівна, вчитель інформатики