Головна » 2017 » Травень » 18 » День вишиванки

І рясніють вишиванки барвисті

На Станівській чарівній землі...

День вишиванки - це своєрідне свято-флешмоб, коли українці в звичайний будній день одягають вишиванку на роботу чи навчання. Основна мета заходу - це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом, а суть свята в тому, щоб одягнути вишиванку всією школою показати свою єдність і солідарність з усім своїм народом. Люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже у стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів. Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що маже статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. Сьогодні, одягнувши вишиванки, вчителі та учні нашої школи долучилися до відзначення неофіційного свята, присвяченого традиційному національному вбранню - вишиванці.

Директор школи Григор'єва Ірина Леонідівна

Переглядів: 265 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0