Головна » 2017 » Грудень » 22 » Святий Миколай прийшов до нас у гості
Святий Миколай прийшов до нас у гості

19 грудня – свято дитинства й щедрості, на яке щорічно чекають наші діти. От і сьогодні малеча з самого раночку виглядала Миколая, аби отримати подарунки, але не тільки отримати, а й подарувати Миколаю щось незвичне. Довго й старанно діти готували для святого справжнісінький бал, аби показати, як вони люблять його, які вони слухняні й талановиті.

На свято завітали чарівні казкові герої Маша та Ведмідь, Ябіда, Лінь та Чортик, які хотіли зірвати свято, але на допомогу прийшли ніжні, тендітні Анголи. Коли завітав Святий Миколай, всі негативні герої, в цю ж мить, стали добрими, слухняними та ввічливими.

Вся малеча підготувала для Святого Миколая віршики, мелодійні пісні та рухливі хороводи. Святий Миколай привітав всіх учнів чарівними, привітальними словами, подарував солодкі подарунки. Кожна дитина після свята йшла додому з гарним, радісним, піднесеним настроєм, згадуючи минуле свято.

Драновська Людмила Володимиріва, вчитель початкових класів

Переглядів: 247 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0