Головна » 2017 » Травень » 14 » День цивільного захисту
День цивільного захисту

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 28 квітня у навчальному заклад відбувся День цивільного захисту. Під час проведення практичного тренінгу з евакуації з приміщень школи учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров'я та життя. Вчитель основ здоров’я Ярова О.О. разом з учнями 5 класу продемонстрували надання першої медичної допомоги, накладання пов’язок та транспортування умовно травмованих для дітей. Учні 1-4 класів переглянули та обговорили мультиплікаційні фільми «Азбука безпеки», учні 5 – 9 класів – навчальні фільми «Правила евакуації під час виникнення надзвичайних ситуацій», «Небезпечні знахідки», «Правила евакуації у навчальних закладах». Організовано пройшла зустріч з інспектором 24 Державної пожежно-рятувальної частини Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області Каруною В.М.. який розповів учням про правила використання вогнегасників. День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

Директор школи Григор'єва Ірина Леонідівна

Овчаренко Валентина Володимирівна, вчитель інформатики