Головна » 2018 » Квітень » 3 » Батьківський всеобуч
Батьківський всеобуч

«Я маю право» - під таким заголовком з батьками першокласників була проведена лекція в рамках роботи батьківського всеобуча. Батьки формували уявлення про Декларацію прав дитини, Основний закон нашої держави, з’ясовували обов’язки батьків і дітей, виховували шанобливе ставлення у дітей до батьків, любов до рідного краю, повагу до законів. Спираючись на Декларацію прав дитини, Конституцію, ілюстрації до казок вони познайомилися з основними правами дитини: всі діти рівні у правах, всі діти мають право на любов і піклування з боку батьків та держави, мають право на навчання, право на життя та медичне обслуговування, право на гру, розвагу та відпочинок, право на інформацію та інше. Батьки першокласників дізналися, що дитина має право висловити власну думку, вона не повинна бути примушена до тяжкої праці. Дитина не повинна бути скривджена та зневажена, не повинна бути жертвою насильства та війни. Діти мають право на якісне харчування, діти, позбавлені сім’ї, опікуються державою. Батьківські збори пройшли у формі засідання круглого столу.

Міщенко Інеса Анатоліївна, класний керівник 1 класу

Переглядів: 207 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0