Головна » 2018 » Червень » 21 » Зустріч випускників 2003 року
Зустріч випускників 2003 року

Вже традицією, радісною і щемливою, стали  зустрічі випускників. Цього разу на поріг Станівської школи завітали  учні, які закінчили рідну школу 15 років тому. Зустрілися вони зі своєю першою вчителькою Галиною Іванівною Бездітько та класним керівником Олександрою Пилипівною Овчаренко. Приємно було бачити своїх учнів і мені, вчителю 2 та 3 класів. Згадали випускники свої уроки, кумедні історії зі шкільного життя, своє перше свято – свято Букваря, перші нагороди, які отримали на святі, поділилися спільними спогадами, розповіли про життя сьогоднішнє, пофантазували на майбутнє. Зайшли випускники і у свій перший клас, пригадали, хто за якою партою сидів. Оксана Овчаренко, Олена Марченко, Роман Кириченко, Наталія Желєзна, Микола Звєрєв, Ольга Овчаренко, Віталій Ніколаєв та Лілія Кравченко залишили від зустрічі найприємніші спогади, найпозитивніші враження від спілкування. Щасливої долі вам, мої любі, великого людського щастя, мирного неба над головою, хай збуваються усі ваші бажання. Дуже була рада зустрічі з вами!

Переглядів: 287 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0