Головна » 2019 » Лютий » 4 » «Живе слово»: наші перемоги
«Живе слово»: наші перемоги

Виявлення та підтримка талановитих і обдарованих дітей – чи не головна мета роботи кожного педагога. А участь у різноманітних конкурсах є однією з практичних форм роботи з такими учнями. Наша школа багата на талановитих дітей. Тож юні майстри художнього слова відгукнулися на запрошення 31 січня 2019 р. комунального закладу позашкільної освіти Тростянецької міської ради "Палац дітей та юнацтва" взяти участь у  I (відкритому) етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «художнє виконавство» - «Живе слово». Конкурс проводиться з метою патріотичного виховання дітей та молоді засобами українського мистецтва, популяризації творчої спадщини Лесі Українки, формування соціальної компетентності, удосконалення виконавської майстерності юних читців. Школу представляли троє учасників, кожен з яких здобув перемогу у своїй номінації:

Боброва Анжеліка (9 клас) – І місце, номінація «Власні усмішки» (учитель Круподер А.М.);

Целуйко Оксана (7 клас) – ІІ місце, номінація «Твори Лесі Українки» (учитель Дробітько О.В.);

Овчаренко Віталій (7 клас) – ІІІ місце, номінація «Гумор і сатира» (учитель Дробітько О.В.).

Ми пишаємося нашими переможцями і бажаємо подальших творчих успіхів та перемог.

Дробітько Ольга Василівна, вчитель української мови та літератури

Переглядів: 251 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0