Головна » 2014 » Лютий » 4 » Здорове життя - успіх буття
Здорове життя - успіх буття
На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича "Діти - майбутнє України" 22 січня 2014 року в читальному залі Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М.Островського відкрилася для перегляду виставка творчих робіт переможців обласного конкурсу "Здорове життя - успіх буття" Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.
Виставка пропонує познайомитися з роботами, що представлені у трьох номінаціях: літературний твір, світлина, соціальна реклама. Серед найкращих експонатів виставки фотографія учня нашої школи Овчаренка Сергія. Він став переможцем (І місце) у другій віковій категорії у номінації "Фотографія".

Овчаренко Валентина Володимирівна,  педагог- організатор

Вітаємо Сергія з перемогою та бажаємо цікавих ідей та творчих злетів!

Переглядів: 631 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 5.0/1