Головна » 2016 » Вересень » 2 » З Україною у серці
З Україною у серці

з україною в серціІ знову шкільний дзвоник покликав учнів школи на перший урок, який цього року присвячений 25 річниці Незалежності нашої держави. Урок пройшов у новому форматі, адже єдиною родиною зібралися учні 5-9 класів  та їхні батьки на цей перший святковий спільний урок «З Україною у серці». Усі разом пригадали трагічні та славні сторінки історії країни на шляху до незалежності, назвали імена захисників України на сході – випускників школи, односельчан, вшанували хвилиною мовчання загиблих співвітчизників. Чим пишаємося і чим можемо поділитися зі світом, допоміг дізнатися відеопроект «Це наше, і це твоє». Своєрідний портрет – образ створили учні під час виконання творчого завдання. Символічні половинки серця діти розфарбували державними кольорами, прикрасили зображеннями державних та народних символів, оберегів, історичних постатей, видатних особистостей, історичних пам’яток, українських краєвидів. А найголовніше – поєднали їх воєдино, адже наш народ – єдиний, а держава – неподільна. З гордістю презентували діти свою роботу і розповіли, чим пишаються і якою бачать свою країну. Підбиваючи підсумки колективної   творчої роботи, кожен віддав символічну частинку свого серця Україні, завершуючи фразу «Я віддаю частинку свого серця Україні, тому що…». Якою бачать свою країну у майбутньому, діти розповіли поетичними рядками:

В моєї країни немає кордонів –

І сонце, і море, Дніпро, терикони,

Карпати зимою в засніжених шапках.

Моя Україна! Люблю її! Крапка!

Дробітько Ольга Василівна. класний керівник 9 класу

Переглядів: 409 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0