Головна » 2016 » Червень » 10 » "Веселий зоопарк"
"Веселий зоопарк"

Стимулюючи дітей до здорового способу життя, день розпочався з ранкової спортивної зарядки. 10 червня відбулася гра-подорож «Веселий зоопарк». Діти залюбки відгадували загадки про тварин. Ділились цікавими історіями з життя про своїх домашніх улюбленців. Розповідали про особливості диких тварин, їх життя і поведінку. День продовжився ігровою програмою. Розвиваючи  фантазію та творчість вихованців, проводили  рухливі ігри на свіжому повітрі на відповідну тематику, що сприяло повноцінному, цікавому проведенню вільного часу. Діти із захопленням грали в гру «Море хвилюється …», «Пантоміма». Найактивнішими учасниками гри були учні 1 класу.  Впродовж дня діти пізнали багато цікавих і пізнавальних фактів про світ тварин, про їх поведінку. Особливо сподобався фільм «Тварини, які врятували життя людині».

Чередніченко Яна Володимирівна, вихователь табору "Веселка"

Овчаренко Валентина Володимирівна, вихователь табору "Веселка"

Переглядів: 286 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0