Головна » 2018 » Червень » 18 » «Врятувати, запобігти, допомогти»
«Врятувати, запобігти, допомогти»

Дев’ятий день в таборі «Веселка» став екскурсійним. Вихованці табору відвідали пожежну частину. Начальник караулу,  Володимир Васильович, цікаво розповів про роботу служби порятунку. Діти дізналися, як облаштована спецпожежна машина, який об’єм води вміщується в її резервуарах, за скільки хвилин вони спорожняються. Із задоволенням приміряли бойовий одяг, потримали в руках інструменти, що допомагають рятувальникам під час гасіння пожеж, порятунку людей. Дітям показали диспетчерську, класну кімнату, кімнату відпочинку і кімнату, де зберігається бойовий одяг, дали можливість посидіти у пожежній машині. Як справжні пожежники діти тримали у руках гідрант та вмикали подачу води. Наприкінці екскурсії начальник караулу відповів на усі питання дітей.

Наступна екскурсія  відбулася до пам′ятних місць  Тростянеччини. Біля меморіалу «Недоспівана пісня», пам′ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам,  меморіалу Вічний вогонь. День видався цікавим та насиченим.

Драновська Людмила Володимирівна, вихователь табору «Веселка»

Переглядів: 309 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0