Головна » 2020 » Листопад » 5 » Вітаємо зі святом працівника освіти!
Вітаємо зі святом працівника освіти!

Жовтень щедрий на барви осені.

День учителя – свято ж яке!

Освітянській великій родині

Дітвора шле вітання палке!

Перша неділя жовтня в Україні  призначена святкуванню Дня працівника освіти. У четвер, 1 жовтня, учительський колектив школи відвідав районне свято, призначене Дню працівника освіти у Білківській школі. На святі були присутні голова Тростянецької районної державної адміністрації Володимир Бурлака, який привітав всіх освітян Тростянеччини та відзначив грамотами найкращих працівників, які працюють у освітянській сфері. Грамотами були нагороджені Міщенко Інеса Анатоліївна, Дробітько Ольга Василівна, Лобода Алла Сергіївна та профспілка Станівської ЗОШ. Також до привітань приєднався голова районної ради Андрій Корж. Вітальні слова супроводжувалися святковим концертом артистів Тростянеччини. У п’ятницю на вчителів чекав святковий концерт від учнів школи. У холі школи розгорнулася яскрава фотозона, де фотографувалися з великим бажанням учні та вчителі. Запальні пісні, жартівливий гороскоп, чарівні віршовані привітання, веселі гуморески сподобалися учителям. Ми вдячні вам за вашу невтомну плідну працю. Ви є справжніми та люблячими людьми, які несуть добре, світле  в наше життя.

Педагог-організатор Анастасія Варварич.

Переглядів: 299 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0