Головна » 2016 » Вересень » 30 » Відкриття шкільної олімпіади
Відкриття шкільної олімпіади

У вересні в Станівській ЗОШ І-ІІст. не лише розпочинається навчальний рік, а й стартує традиційна шкільна спартакіада. На спортивному майданчику юні станівчани змагалися у таких видах:

- біг на 30м.

-стрибки у довжину з місця

-човниковий біг

-піднімання тулуба всід

-вкидання м яча на дальність

Цей захід, присвячений Дню фізичної культури і спорту, не залишив нікого байдужим.

Переможцями стали:

серед учнів 5-7 класів :         1м. - Овчаренко Андрій (5 клас)

2м. - Решетков Сергій (5 клас)

3м. - Боброва Анжела ( 7 клас)

серед учнів 8-9 класів :        1м. - Іванов Гордій (9 клас)

2м. - Міщенко Сергій ( 9 клас)

3м. - Дудник Олександр (8 клас)

Переглядів: 297 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0