Головна » 2014 » Лютий » 1 » Від Різдва до Водохреща
Від Різдва до Водохреща
Вперше педагоги школи  в оновленому складі фольклорного ансамблю "Калина" Станівського будинку культури під керівництвом вчителя-пенсіонера Цілуйко Н.С. взяли участь в \/І районному фестивалі фольклорного мистецтва "Від Різдва до Водохреща".
Весілля з давніх часів було своєрідною народною виставою з певною послідовністю обрядів. Сьогодні мало хто чув про такий весільний обряд, як понедіпкування. Саме про нього й розповіли самодіяльні артисти. Протягом перших років після весілля до народження дитини жінка могла щопонеділка відвідувати "жіночі посиденьки". Молодиці збиралися в одній з осель, зносили туди продукти, готували страви, співали, пряли, вишивали, а найголовніше - могли вести відверті розмови про своє подружнє життя-буття. Чоловіків та дівчат на "понеділкування не допускали".
Учасники фестивалю отримали диплом, сувеніри та солодощі від благодійного фонду "Тростянеччина - рідний край".

Гриор’єва Ірина Леонідівна, директор школи

Переглядів: 423 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0