Головна » 2016 » Вересень » 2 » Україна - єдина країна, я з нею пов’язую долю свою
Україна - єдина країна, я з нею пов’язую долю свою

Перший дзвоник покликав найменших школяриків нашої школи  на перший в їхньому житті урок за темою «Україна - єдина країна, я з нею пов’язую долю свою» присвячений 25-річчю Незалежності нашої країни. Для них багато що незвідане та невідоме, а особливо на шляху по стежині знань. Тож першокласники з цікавістю слухали свій перший урок, відгадували загадки, уявно подорожували Україною, знайомилися з державними символами нашої держави. Наприкінці уроку учні допомогли казковому гостю «Чарівному портфелику» зібратися до школи, вибирали з-поміж багатьох предметів саме ті, які знадобляться для роботи в класі. Маленькі учні показали гарний рівень знань та вмінь, які в подальшому їм обов’язково знадобляться.

Жукова Катерина Вікторівна, вчитель початкових класів

Переглядів: 286 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0