Головна » 2018 » Березень » 19 » «У нашім раї на землі…»
«У нашім раї на землі…»

Тарас Шевченко – український поет, письменник, художник, громадський діяч, філософ, політик, фольклорист.  Вся творчість великого Кобзаря зігріта гарячою любов`ю до Батьківщини, пройнята священною ненавистю до ворогів і гнобителів народу. Український народ шанує пам`ять свого видатного сина. З 1918 року щорічно відзначається день народження поета Т. Г. Шевченка.

У нашій школі для учнів 3-9 класів було проведене свято «У нашім раї на землі…» за творами Тараса Шевченка.

Учні 5 класу Бережна Вікторія, Мазурок Андрій, Лишенко Олександр, Горбунов Микола інсценували поезію «Садок вишневий коло хати», та «Лілею», шестикласники Овчаренко Віталій та Целуйко Оксана– «Мені 13-й минало», восьмикласники Боброва Анжеліка, Руденко Діана та Стадніченко Максим – «Тополю», учні 9 класу показали уривки з «Катерини» (Овчаренко Ольга, Дудник Олександр, Смілянська Сніжана, Іщенко Юлія) та «Наймички» (Гордієнко Анастасія, Дудник Олександр та Лишенко Ілона), а Целуйко Оксана, Овчаренко Віталій, Руденко Діана та Безсмертна Вікторія разом інсценували «Русалку». Ведучими свята був учень 7 класу Рева Артем та вчитель української літератури Круподер А.М.

Учням була представлена презентація з використанням творів образотворчого мистецтва як самого Тараса Шевченка, так українських художників про нього. Звучали українські народні пісні та пісні на слова Т.Шевченка, а також твори класиків світової музики Баха, Шуберта. Технічно-музичний супровід здійснювали вчителі інформатики Овчаренко В.В. та української мови – Дробітько О.В.

Круподер Алла Миколаївна, вчитель українскої літератури

Переглядів: 266 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0