Головна » 2018 » Січень » 13 » У гості до ровесників
У гості до ровесників

Вже стало доброю традицією, що учні нашої школи на зимових канікулах зустрічаються із ровесниками Полянського НВК. І цей рік не став винятком. 4 січня школярі провели товариську зустріч з настільного тенісу зі своїми ровесниками в Полянській школі. Зустріч пройшла у дружній атмосфері. Учні отримали задоволення від гри, знайшли нових товаришів. А завершилися змагання – чаюванням із солодощами.

Ми щиро вдячні Бєрьозкіній Людмилі Юріївні заступнику директора з НВР Полянського НВК та Полєжаю Віктору Васильовичу, вчителю фізичної культури за теплий прийом .

І знову ж таки не можна залишити без уваги випускника нашої школи Гордієнка Романа, який став спонсором поїздки учнів школи на цю зустріч і який постійно підтримує фізичну культуру та спорт у нашій школі.

Мандрико Олександр Вікторович, вчитель фізичної культури

Переглядів: 257 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0