Головна » 2018 » Січень » 15 » Твоє здоров’я в твоїх руках
Твоє здоров’я в твоїх руках

На початку тренінгу «Твоє здоровя в твоїх руках» учні ознайомилися з цікавою притчею про метелика, чиє життя було в руках заздрісника і хитруна, який хотів одурити мудреця, але в нього нічого не вийшло.

Потім учні грали у гру-кричалку «Корисно-шкідливо». Учням необхідно було відповісти корисно чи шкідливо на запропонований їм варіант. Наступним кроком стало ознайомлення учнів з різними шкідливими звичками. Цікавою для дітей виявилася робота в парі, де необхідно було скласти прислівя, для того щоб дізнатися чи турбувалися ж наші предки про своє здоровя.

Разом з учнями ми висловили в кольорі, як тепер учні будуть ставитися до свого здоров’я.

Червоний - Я буду намагатися вести здоровий спосіб життя.

Зелений - Я не впевнений у своєму виборі.

Блакитний - Я також байдужий до свого здоров’я.

Протягом усього заходу учні були активними та з зацікавленням обговорювали різні життєві ситуації та виконували завдання.

Мичко Альона Сергіївна, соціальний педагог

Переглядів: 232 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0