Головна » 2014 » Березень » 16 » "Тобі, Тарасе, шану складаємо"
"Тобі, Тарасе, шану складаємо"

До Шевченкових роковин, 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка силами учнів Станівської школи було проведено літературне свято присвячене життю і творчості великого Кобзаря, яку відбулося в Станівській сільській бібліотеці. Заступник директора з навчально-виховної роботи Лантух Т.В. та бібліотекар Єфімчук А.А. підготували свято для учнів школи. Ведучі свята Міщенко Ксенія, Загребельна Катя, Шевченко Даша ознайоми учнів з життєвим та творчим шляхом поета. Учні дізналися не тільки про Шевченка-поета а й Шевченка -художника. Діти декламували улюблені вірші поета, змагалися в вікторині на кращі знання біографії Шевченка та його віршів, ознайомилися з виставкою творів та малюнків Кобзаря.

Лантух Тетяна Василівна,  заступник директора з НВР

Переглядів: 496 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0