Головна » 2015 » Листопад » 19 » Ти - учасник дорожнього руху
Ти - учасник дорожнього руху

Учні 3  класу взяли активну участь у  конкурсі малюнка «Ти – учасник дорожнього руху». Бережна Вікторія розповіла про те, що для велосипедистів облаштовуються спеціальні велосипедні доріжки. Тімченко Артем нагадав, що гратися на проїжджій частині дороги небезпечно. Мазурок Андрій повторив  правила переходу вуличного перехрестя. Горбунов Микола та Лишенко Олександр показали однокласникам дорожні знаки переходу вулиці. Третьокласники ще раз повторили правила дорожнього руху, бо до свого малюнка потрібно було скласти розповідь, як дотримуватись правил вуличного руху. Тімченко Артем провів екскурсію до класного куточка «Твій друг – безпечний рух», де учні позмагалися у відгадуванні дорожніх знаків, повторили види перехрестя та правила переходу перехрестя, запам’ятали – потрібно дотримуватися правил дорожнього руху.

Міщенко Інеса Анатоліївна, класний керівник 3 класу

Переглядів: 342 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0