Головна » 2019 » Грудень » 20 » Таємнича ніч Святого Миколая
Таємнича ніч Святого Миколая

В грудні ніч є чарівна, яку з нетерпінням чекають усі діти. Заздалегідь пишуть листи, просять в них подарунків для себе і обіцяють бути чемними. Завітав Святий Миколай і до учнів початкових класів нашої школи. Привітав зі святом, приніс подарунки, похвалив чемних діток. Учні підготували вірші, співали пісні, грали в гру, одягли новорічні костюми.
Директор школи Ірина Леонідівна
Григор'єва привітала дітей і вручила солодкі подаруночки від відділу освіти Тростянецької районної державної адміністрації.
Бажаю усім під подушкою знайти смачну цукерку, а в житті- світлий шлях до успіху і мрії. Нехай у домі панує радість і здоров‘я, у родині - взаєморозуміння та добробут, у серці - віра, надія та любов. Добра вам та здійснення найзаповітніших мрій та бажань! З днем Святого Миколая!

Міщенко Інеса Анатоліївна, класний керівник 3 класу

Переглядів: 213 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0