Головна » 2014 » Січень » 12 » Свято Нового року
Свято Нового року

26 грудня новорічна ялинка зібрала навколо себе учнів 5-9 класів на святковий бал-маскарад. Протягом вечора учні взяли участь в інсценізації казки про Царівну-Несміяну. Всі учасника свята намагалися розвеселити плаксу: співали, танцювали, розважали гумористичними сценками. Учні 5 класу показали танок «Веселі зайченята біля ялинки». Дівчата 6 та 7  класу виконували новорічні пісні. Казку «Ріпка» на сучасний лад представили учні  7 класу. А 6 клас розіграли сценку зі шкільного життя «Ґудзик».  Учні активно брали участь у різноманітних конкурсах. Переможці конкурсів та учасники свята були нагороджені солодкими призами, наданими спонсором ФОП Литвиненко. Дід Мороз та Снігуронька в новорічному мішку принесли подарунки: солодощі та смачні яблука. Солодкі подарунки надали: сільський голова Станівської сільської ради Дудник Ю.О., Романівська філія ПрАТ"РАЙЗ Максимко" Сирота В.М., а смачними яблуками дітей пригостив депутат районної ради Поляковський В. М.

Дробітько Ольга Василівна, класний керівник 6 класу

Переглядів: 468 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0