Головна » 2018 » Вересень » 21 » Супер - татусь
Супер - татусь

Тато мій дуже хороший,

Буду я на нього схожий,

Він і добрий, він і сильний,

Працьовитий і надійний,

І ще я хочу сказати:

- він найкращий в світі тато!

З нагоди відзначення Дня тата з учнями початкових класів було проведено спортивні змагання «Веселі старти». На це свято завітали і татусі – Вовк Володимир Олександрович, Остапенко Сергій Володимирович, Драновський Юрій Володимирович та Яременко Юрій Володимирович. Діти разом з татами змагалися у спритності, витривалості, швидкості та кмітливості. Найбільше сподобалося учням гратися у рухливі ігри «Котик та мишка», «Ведучий » та «Вибий м’яч». Після спортивних ігор та змагань на свіжому повітрі свято продовжилося конкурсом малюнка на асфальті «Мій супер тато». Діти в малюнках розповіли, які казки читають їм татусі. Найактивнішими учасниками конкурсу стали другокласники Вовк Альбіна та Ніконов Максим намалювали тварин, а Загребельна Ганна – чарівну Фею. Закінчилося свято смакування козацького кулешу.

Міщенко Інеса Анатоліївна, Драновська Людмила Володимирівна, класні керівники

Переглядів: 326 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0