Головна » 2020 » Вересень » 22 » СОЦІАЛЬНО-ЕКОЛОГІЧНА АКЦІЯ «ЗРОБИМО УКРАЇНУ ЧИСТОЮ РАЗОМ»
СОЦІАЛЬНО-ЕКОЛОГІЧНА АКЦІЯ «ЗРОБИМО УКРАЇНУ ЧИСТОЮ РАЗОМ»

Щорічно, 19 вересня усі країни світу приєднуються до Всесвітнього дня прибирання (World Cleanup Day). Тож, напередодні цього дня, 18 вересня учнівський та вчительський колективи влаштували прибирання території школи та обеліску. У дружній атмосфері робота промайнула швидко та непомітно.

Для учнів 7 класу класний керівник Макаренко Ю.В. провела екологічний квест. Діти збирали сміття на території школи. За результатами, найбільше назбирала Гончаренко Ганна, якій небайдуже екологічне майбутнє нашої країни.

Також, серед учнів був проведений конкурс на найкреативніше фото до Всесвітнього дня прибирання. Шляхом голосування були обрані найкращі, а саме: І м.- учні 6 класу "Чудернацький інопланетний гість "Приберук"; ІІ м.- учні 7 класу; ІІІ м.- учні 8 класу "Шоу "Танці з граблями".

Дякуємо всім небайдужим жителям нашої країни, які приєдналися до Всесвітнього дня прибирання. Зробимо Україну чистою разом!

Педагог-організатор Варварич А.Р.

Переглядів: 187 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0