Головна » 2019 » Травень » 27 » Шкільні змагання з піонерболу
Шкільні змагання з піонерболу

З метою пропаганди здорового способу життя серед учнів вчителем фізичної культури Мадрико О. В. були організовані змагання з піонерболу. Розпочалися вони з того, що учасники створили три команди, привітали один одного, представили свої команди. Діти підготувалися на всі 100%: командний дух, позитивний настрій та впевненість у своїх силах – ось якою була формула справжньої гри у піонербол.

На спортивному майданчику панувала атмосфера завзятого суперництва, доброзичливості, бажання проявити свої здібності та водночас навчитися чомусь новому. Кожна команда прагнула перемоги. Але перемогли ті, хто був сильніший як фізично, так і психологічно.

Переможці отримали солодкий приз від нашого постійного спонсора, випускника школи, Гордієнка Романа.

Хочеться вірити, що бажання і прагнення юних учасників змагань до спортивної боротьби не згаснуть і в майбутньому вони досягнуть більш високих результатів.

Вчитель фізкультури Мандрико О.В.

Переглядів: 220 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0