Головна » 2018 » Вересень » 21 » Робімо чистим світ!!!
Робімо чистим світ!!!

«Чиста Україна – чиста земля» - це назва української кампанії всесвітнього руху «Робімо чистим світ». Її проводять з метою пробудження екологічної свідомості у людини та ініціювання дій громадян на користь довкілля, починаючи з прибирання сміття та селективного збору відходів до виконання довготривалих екологічних програм. 20 вересня учні нашої школи приєдналися до цієї акції. Старші школярі прибирали територію навколо ставків. Учні молодших класів – територію скверу біля братської могили та пам’ятника загиблому солдату. Колись щось добре діється в якомусь окремому закутку Землі, буде користь для усієї планети в цілому. А планета – наш дім. Діти з розумінням поставилися до цієї справи, адже важливо не стільки саме прибирання, як зміна відношення людей до довкілля. Діти вчаться щоденно дбати про навколишнє середовище, вчаться відповідати за місце, де народилися, живуть і працюють.

Дробітько Ольга Василівна, класний керівник 6 класу.

Переглядів: 249 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0