Головна » 2018 » Червень » 3 » Прощавай, початкова школо!
Прощавай, початкова школо!

Цвіте калина під вікном і незабудки стиха мріють,

А травень квапиться до нас, несе прощання нашим дітям.

Вже подоросліли вони, вже рвуться з-під крила на волю,

Учителько, благословіть, своїм орлятам добру долю.

25 травня учні четвертого класу святкували закінчення початкової школи та традиційний випускний вечір. Учні, разом зі своєю наставницею, першою вчителькою, Драновською Людмилою Володимирівною, підготували чудове свято. На свято завітало багато гостей, вчителів, батьків, які прийшли привітати, та підтримати учнів, що переходять у доросліше життя. Діти прощалися з початковою школою та давали «клятву майбутніх п’ятикласників». Маленькі випускники – надзвичайно талановиті та артистичні. Лунали чудові вірші про школу, вчителів, директора. Дякували персоналу школи. Дарували всім свої усмішки та гарний настрій. Співали веселі й водночас сумні пісні, бо зовсім не хотілось школярам залишати свою вчительку.

Свято вдалось на славу!

Бажаємо випускникам щедрих сюрпризів та здійснення мрій, щасливого дитинства в щасливій родині, гарних оцінок і міцних знань у школі!

Драновська Л.В.

Переглядів: 223 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0